Menu
A+ A A-

O nás

Společnost VIDEOBOARD Bohemia, s. r. o. se stala dne 15. 9. 2010 exkluzivním vlastníkem vysílacího času nadnárodního, reklamně informačního systému VIDEOBOARD® pro region centrální Evropy. Tento systém ve světě patří mezi experty na získávání pozornosti spotřebitelů. Naším úkolem je zařazení tohoto unikátního systému na vrchol i v ČR a SR.

Úvodní slovo
Společnost Videoboard Bohemia s.r.o. přichází s unikátním, naprosto novým systémem reklamy v České a Slovenské republice. Jedná se opravdu o naprosto NOVÝ způsob prezentace reklamy, kdy cílový uživatel se nesnaží reklamě vyhnout, ale sám si ji snaží dokonce zapamatovat. Tento nový systém, který ve významných částech světa slaví při zavedení úspěch, poskytuje téměř nepřeberné možnosti využití. Využívají jej společnosti, které budují na novém území povědomí o své značce. Také jej využívají již zavedené firmy k masivním reklamním kampaním, k upozornění na konkrétní nový výrobek či služby. Zároveň jej mohou využívat také stovky milionů standardních uživatelů (neinzerentů) počítačů, iPadů, chytrých telefonů aj., kteří tím získávají řadu výhod.

Jsme vlastníky provozní licence na území České a Slovenské republiky. Vzhledem k ojedinělosti a úspěšnosti systému v ekonomicky vyspělých zemích světa si stanovujeme ty nejvyšší cíle i v Česku a na Slovensku! Naším cílem je, aby aplikaci iBoard, která je základem celého systému, užívalo SOUČASNĚ ve stejný okamžik minimálně sto tisíc uživatelů v Česku a šedesát tisíc na Slovensku!