Menu
A+ A A-

World-Credit

money 256World Credit je systém věrnostních bodů. Každému aktivnímu uživateli aplikace iBoard jsou na jeho vlastní účet (automaticky zdarma založený při registraci) připisovány tzv. World Credity. Uživatel má možnost získávat tyto credity různými způsoby:

Hodnota 1 WCR se neustále aktuálně zobrazuje na Vaší obrazovce (tzn. za kolik peněz jste aktuálně schopni své kredity prodat či směnit za zboží).

Jak získat World Credity:

1Pravidelně se připisují na Váš osobní účet už tehdy, máte-li otevřenou aplikaci iBoard! Ano, WCR se Vám načítají pouze za to, že máte spuštěnou tuto aplikaci na Vašem zařízení! Načítání WCR můžete sledovat 24 hodin denně.

2Hraním her v aplikaci iBoard a umístěním na předních příčkách! Prozatím je za tímto účelem k dispozici hra pexeso. Hraním hry Pexeso, získáte za každých 25 her v jednom dni 1WCR. Po každém ukončení hry je Vám zobrazena Výsledková listina. Pokud jste na konci každého sledovacího období umístěni do 100. místa, automaticky se WCR připočtou na Váš osobní účet. 

3Získáním nových uživatelů iBoardu.

4WCR jsou navíc připisovány každému, kdo zajistí reklamu (objednanou a zaplacenou), jako věrnostní bonusy. Konkrétní výše jsou sjednávány při objednání reklamy.

S World Credity můžete volně nakládat v rámci systému VideoBoard (používat je k uhrazení reklamy, pracovat s nimi v rámci her) a to do výše aktuálního zůstatku. Dále můžete obchodovat můžete s ostatními uživateli iBoardu nebo za WCR nakupovat v eshopech našich partnerů. Při druhém způsobu využití je Vám k dispozici disponibilní výše vašeho zůstatku (disponibilní výše zůstatku = výše aktuálního zůstatku – 100 WCR)

Možnost nákupu v e-shop je již spuštěna. Nakupujte na za vaše WCR na www.booth.cz.